Wyciąg narciarski

Atrakcja

W zimie w Wiśle nie brakuje amatorów białego puchu i nart. Wyciągów narciarskich, o różnym stopniu trudności, jest ponad 30, z czego aż 7 to wyciągi kanapowe, a więc jest gdzie poszaleć!

Osada Kamratowo posiada to szczęście, iż jeden z najdłuższych i najbardziej komfortowych wyciągów, usytuowany jest tuż nad ośrodkiem (najwygodniej jest jednak podjechać autem lub zamówić bezpłatnego skibusa - odległość do wyciągu to 800m).

www.nowaosada.pl

Wyciąg narciarski w Wiśle Nowa Osada

Wyciąg "Nowa Osada" to:
 

- 960 metrów zjazdu na średnio-trudnej trasie, gdzie działa kolej linowa z kanapami czteroosobowymi oraz "nartostrada" o długości 1300 metrów, biegnąca częściowo lasem.  
- 160 metrów tzw. oślej łączki z wyciągiem talerzykowym, dla tych, którzy po raz pierwszy "ubiorą" narty właśnie w Wiśle.  

Obydwa wyciągi są oświetlone po zmroku, dośnieżane oraz ratrakowane. Tuż pod nimi znajdują się wypożyczalnie sprzętu i bezpłatne parkingi. W każdej chwili dostępni są także instruktorzy, którzy w profesjonalny sposób zajmą się początkującymi narciarzami. Zaczynając od godziny 8 rano, wyciągi działają aż do 21.

Dla wygody naszych gości, przy każdym apartamencie znajdują się specjalnie zaprojektowane mocowania na sprzęt narciarski. Mocowania te są zamykane na kluczyk, który znajduje się przy kluczach do apartamentów.

Również dla wygody narciarzy, i nie tylko,w przedpokojach apartamentów znajdują się ławeczki do ubierania butów, a pod nimi rząd gniazdek do podłączenia suszarek do butów, które można wypożyczyć w recepcji ośrodka.