Częste pytania - FAQ

Co znajduje się w aneksach kuchennych ?
W każdym aneksie kuchennym jest mała lodówka, czajnik bezprzewodowy, kuchenka mikrofalowa, kuchenka elektryczna jednopalnikowa, zlew, talerze, sztućce, garnek, patelnia, szklanki, deska do krojenia, płyn do mycia naczyń, ściereczki, gąbka, ręczniki kuchenne, zmiatka i szufelka oraz kosze do segregacji śmieci.
 

Czy można przyjechać z pieskiem ?
Nie akceptujemy pupili domowych w naszym obiekcie, ale służymy informacją na temat hoteliku dla zwierząt w okolicy oraz pensjonatów w Wiśle, które przyjmują gości ze zwierzętami. Nasz obiekt wybierany jest chętnie przez osoby np. z alergią na sierść zwierząt.
 

Czy na terenie obiektu znajduje się parking?
Dla naszych gości dostępny jest duży bezpłatny parking. Cały teren Osady Kamratowo jest ogrodzony, a brama wjazdowa jest zamykana w godzinach 23.00-5.00.
 

Czy z pokoi jest widok na góry?
Z apartamentów i pokoi w oddali są częściowo widoczne góry. Przede wszystkim, jest z nich widok na nasz pięknie zagospodarowany teren wokół, z zielonym ogrodem w lecie oraz klimatycznym otoczeniem w okresie zimowym.
 

Czy w Kamratowie w okresie pandemii Covid-19 możemy odpocząć bezpiecznie?
W Kamratowie zostały wprowadzone specjalne dodatkowe procedury sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń. Każdy pokój posiada swoje prywatne wejście z zewnątrz, tarasy apartamentów są ogrodzone zielenią, a duży teren wokół budynków pozwala na bezpieczny wypoczynek. Na terenie obiektu znajdują się także stanowiska z płynem do dezynfekcji rąk.
 

Jak daleko jest do centrum Wisły?
Do centrum z Kamratowa jest 2,5 km. Jest to około 30 minutowy spacer po płaskim, wzdłuż rzeki Wisła, przy której biegnie ścieżka spacerowo-rowerowa.
 

Gdzie znajduje się najbliższa restauracja?
Najbliższa restauracja znajduje się w odległości 150 m (Restauracja "U Leszka i Ewy") od Kamratowa. 
 

Czy w pobliżu jest sklep spożywczy?
Tak, w odległości 150 m znajduje się bardzo dobrze zaopatrzony sklep SPAR oraz apteka i bankomat.
 

Jak daleko znajduje się szlak górski z ładnymi widokami?
Kamratowo otoczone jest górami, a wyjścia na szlaki są z każdej strony w odległości około 400m. Najbliższe szczyty to: Smrekowiec, Trzy Kopce Wiślańskie i Kozińce, skąd dalej można iść nawet na Baranią Górę.
 

Jak daleko jest do stoku narciarskiego?
Najbliższy stok narciarski „Nowa Osada” znajduje się powyżej Osady Kamratowo i jest to odległość ok 800m.
 

Czy w pobliżu jest wypożyczalnia sprzętu narciarskiego?
Tak, przy stoku Nowa Osada znajduje się polecana przez nas wypożyczalnia Wintergroup, na którą nasi goście mają zniżkę.
 

Czy stok Nowa Osada nadaje się dla początkujących i małych dzieci?
Nowa Osada to wyciąg kanapowy z trasą średnio trudną, obok natomiast są dwa krótkie wyciągi orczykowe doskonałe do nauki i pierwszych kroków na nartach. Przy wyciągu działają szkółki narciarskie oraz dostępni są instruktorzy prowadzący lekcje indywidualne.
 

Czy w pobliżu jest górka na sanki?
Najbliższym miejscem na sanki jest zbocze stoku, na którym działa wyciąg Nowa Osada. Nie jest możliwe zjeżdżanie po trasie narciarskiej, ale obok, w bezpiecznej odległości od tras. W recepcji służymy informacją gdzie jeszcze można znaleźć w Wiśle takie miejsca.