Kamracka Spiżarnia

Wyżywienie

Kamrackie śniadania (z przykrością informujemy, iż w związku z sytuacją epidemiologiczną na świecie nie serwujemy śniadań, możliwe są do zakupienia produkty z kamrackiej spiżarni - na wynos)

Codziennie inna potrawa gorąca - jajecznica, kiełbaski kebabczetki, parówki w cieście drożdżowym, mini pizze, jajka sadzone na toście z serem żółtym, kiełbasa schabowa z cebulką, naleśniki z twarogiem.

Do tego: świeże pieczywo z lokalnej piekarni, prawdziwe masło, domowej roboty dżem, miód, swojski biały ser, serek wędzony, warzywa, domowe ciasto, mleko, płatki, herbata owocowa według własnej receptury, czarna herbata z cytryną, kawa, sok, woda.

Śniadania są serwowane w pięknej góralskiej jadalni w budynku "Kamratówka" od 8.00 - 10.00. Każdy pokój lub apartament ma swój osobny, nakryty smakołykami stół. Dla dzieci do 7 lat jest możliwość zamówienia całej lub połówki porcji.

Cena za śniadanie od osoby to 28zł. Nie jest wliczone w cenę pokoju lub apartamentu i jest rozliczane osobno.

KAMRACKA SPIŻARNIA
 

Półmisek Smakosza
Składa się z czterech rodzajów kamrackich wędlin, w tym certyfikowanej Kminkuli czyli pierwszej jakości wędzonej kiełbasy z dodatkiem kminku
 

Kamrackie serki
Wędzone serki z mleka krowiego obtoczone we własnej kompozycji przypraw
 

Wiślańskie Szpyrki po Kamracku
Certyfikowany smalczyk według autorskiej receptury z dużą ilością mięsa i przypraw - to w nim szczególnie zasmakowała Pani Magda Gessler podczas swojej wizyty w naszej Osadzie
 

Pikantne ogóreczki
Grube plasterki ogórków zanurzone w pikantnej zalewie z czosnkiem - idealny dodatek do mięs i wędlin
 

Kamrackie Krepliki
Tradycyjne pączki z nadzieniem z powideł śliwkowych, zdobywcy I-go miejsca w konkursie na "Najlepsze Beskidzkie Krepliki"
 

Jagody po Kamracku
Domowy dżem z całymi owocami jagód
 

Czarna porzeczka po Kamracku
Domowy dżem z całymi owocami czarnej porzeczki


Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, Ci goście którzy zarezerwują śniadania przed przyjazdem mają je gwarantowane. Istnieje również możliwość zamawiania ich będąc już na miejscu z dnia na dzień w miarę dostępności miejsc.


Wyżywienie na zamówienie - grupy

Dla grup zorganizowanych proponujemy także inne posiłki w postaci pysznych domowych obiadów lub/i kolacji, uroczystych przyjęć, grilla lub wieczoru "z wędzarnią". Ofertę przygotowujemy 'na miarę' wg indywidualnych potrzeb i budżetu. W tej sprawie prosimy o kontakt mailowy wisla@kamratowo.pl lub telefoniczny 601815653.