Kamracka Spiżarnia

Wyżywienie

Kamrackie śniadania (z przykrością informujemy, iż w związku z sytuacją epidemiczną nie serwujemy śniadań, możliwe są do zakupienia produkty z kamrackiej spiżarni - na wynos)

Codziennie inna potrawa gorąca - jajecznica, kiełbaski kebabczetki, parówki w cieście drożdżowym, mini pizze, jajka sadzone na toście z serem żółtym, kiełbasa schabowa z cebulką, naleśniki z twarogiem.

Do tego: świeże pieczywo z lokalnej piekarni, prawdziwe masło, domowej roboty dżem, miód, swojski biały ser, serek wędzony, warzywa, domowe ciasto, mleko, płatki, herbata owocowa według własnej receptury, czarna herbata z cytryną, kawa, sok, woda.

Śniadania są serwowane w pięknej góralskiej jadalni w budynku "Kamratówka" od 8.00 - 10.00. Każdy pokój lub apartament ma swój osobny, nakryty smakołykami stół. Dla dzieci do 7 lat jest możliwość zamówienia całej lub połówki porcji.

Cena za śniadanie od osoby to 28zł. Nie jest wliczone w cenę pokoju lub apartamentu i jest rozliczane osobno.

KAMRACKA SPIŻARNIA - produkty przygotowywane na zamówienie, na wynos
 

Półmisek Smakosza
Składa się z czterech rodzajów kamrackich wędlin, w tym certyfikowanej Kminkuli czyli pierwszej jakości wędzonej kiełbasy z dodatkiem kminku
 

Kamrackie serki
Wędzone serki z mleka krowiego obtoczone we własnej kompozycji przypraw
 

Wiślańskie Szpyrki po Kamracku
Certyfikowany smalczyk według autorskiej receptury z dużą ilością mięsa i przypraw - to w nim szczególnie zasmakowała Pani Magda Gessler podczas swojej wizyty w naszej Osadzie
 

Pikantne ogóreczki
Grube plasterki ogórków zanurzone w pikantnej zalewie z czosnkiem - idealny dodatek do mięs i wędlin
 

Kamrackie Krepliki
Tradycyjne pączki z nadzieniem z powideł śliwkowych, zdobywcy I-go miejsca w konkursie na "Najlepsze Beskidzkie Krepliki"
 

Bułeczki drożdżowe z marmoladą     
  

Jagody po Kamracku
Domowy dżem z całymi owocami jagód
 

Naleśniki z twarogiem  
 

Kamrackie Pizzerinki                                    
Około 12 - centymetrowe mini pizze z ciasta drożdżowego pokryte pieczarkami, wędliną, cebulą i serem
 

Kamrackie hot-dogi                                     
czyli parówki w cieście drożdżowym    
    

Kiełbaski „Kebabczetki”                                 
Parzone kiełbaski z mięsa mielonego przyprawione mieszanką ziół
Doskonałe na grilla lub do przyrządzenia na patelni

      


Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, Ci goście którzy zarezerwują śniadania przed przyjazdem mają je gwarantowane. Istnieje również możliwość zamawiania ich będąc już na miejscu z dnia na dzień w miarę dostępności miejsc.


Wyżywienie na zamówienie - grupy

Dla grup zorganizowanych proponujemy także inne posiłki w postaci pysznych domowych obiadów lub/i kolacji, uroczystych przyjęć, grilla lub wieczoru "z wędzarnią". Ofertę przygotowujemy 'na miarę' wg indywidualnych potrzeb i budżetu. W tej sprawie prosimy o kontakt mailowy wisla@kamratowo.pl lub telefoniczny 601815653.