Apartament nr 2 - parterowy "rodzynek"

 34 m.kw powierzchni mieszkalnej
+ 5 m.kw tarasu z ławeczkami i zielenią


W apartamentach i pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu.
Nie przyjmujemy Gości ze zwierzętami.

Apartament nr 2 mieści się na parterze obok recepcji. Przystosowany jest także dla osób niepełnosprawnych. Od strony wejścia znajdują się podjazdy z poręczami. Także od strony parkingu, przy wyjściu z sypialni zamontowano poręcze i podjazd dla wózka inwalidzkiego.

Przedpokój:
Pod ścianami znajduje się ławeczka, która umożliwia wygodne zdjęcie obuwia. Pod ławeczką rząd gniazdek elektrycznych do podłączenia 5 suszarek do butów, które możesz wypożyczyć lub zakupić w recepcji.

Pokój dzienny z aneksem kuchennym:
Umieszczenie mebli kuchennych w pokoju dziennym umożliwia, również osobie niepełnosprawnej, wygodny dostęp do urządzeń i naczyń kuchennych. W wyposażeniu mini-kuchni znajduje się lodówka, zlew, czajnik bezprzewodowy, kuchenka elektryczna, komplet talerzy, sztućców, szklanek i kubków, itp. 

W pokoju dziennym znajduje się pokrętło umożliwiające regulację temperatury wszystkich pomieszczeń.

Na podłodze w pokoju dziennym - miękki dywan, a na nim skórzana rozkładana kanapa i wygodne fotele. Kanapa po rozłożeniu stanowi wygodne spanie dla dwóch osób. Latem z pokoju dziennego można wyjść na zewnątrz i posiedzieć na ławeczce popijając kawkę lub inny ulubiony napój.

sypialnia:
W sypialni znajduje się łóżko dwuosobowe i jednoosobowe. Pościele z białego adamaszku, kołdry i poduszki z materiału antyalergicznego oraz miękkie i grube materace gwarantują dobry i spokojny sen. Na każdym łóżku koce, zwinięte w estetyczne ruloniki, stanowią po rozwinięciu okrycie pościeli w ciągu dnia.

Nad łóżkami wygodne półeczki z lampką nocną. Szafa ubraniowa i na rzeczy osobiste. We wnęce szafy można postawić dodatkowy telewizor wypożyczony w recepcji.

Łazienka:
Łazienka z przesuwnymi drzwiami umożliwia łatwiejszy dostęp dla osób niepełnosprawnych. Wydzielone kotarą miejsce na prysznic z uchwytami - poręczami. Umywalka z dużym lustrem, półka na przybory toaletowe.

W łazience okno ze światłem dziennym. Jest miejsce na szlafrok, haczyk na ubranie, wyciąg w suficie.

"Diabeł tkwi w szczegółach ! "

Apartament nr 2 posiada niezależne zadaszone wejście od ulicy Jasnej. Przed wejściem w okresie zimy do dyspozycji gości przygotowano 8 zamykanych miejsc na narty. Przed wejściem bardzo duża wycieraczka zapobiegnie wnoszeniu błota i śniegu do apartamentu.

Latem wokół domku przy rosną kwiaty (malwy, słoneczniki i inne) i krzewy ozdobne. Od strony Agroturystyki Kamratówka znajduje się utwardzone miejsce - taras, obsadzone iglakami, na którym ustawiono stół i ławeczki. Można więc w okresie letnim posiedzieć z rodziną lub przyjaciółmi przy "małej czarnej" podziwiając okoliczne góry.

We wszystkich budynkach Kamratowa zamocowane są światła awaryjne na wypadek braku zasilania w energię elektryczną.

 

Na terenie całej Osady Kamratowo jest dostępny internet bezprzewodowy.

Wybrane zasady:

  • Nie akceptujemy pobytów ze zwierzętami 
  • Palenie w pokojach jest niedozwolone
  • Doba hotelowa trwa od 14:00 do 11:00 
  • Cisza nocna trwa od 22:00 do 7:00  

Regulamin Osady Kamratowo - KLIKNIJ TUTAJ  

__________________________________

Apartamenty w Wiśle - "Przepiękny wystrój, bajkowe widoki, domowa atmosfera..."