Park Wodny Tropikana w Wiśle


Aquapark to zabawa dla dzieci i relaks dla rodziców

Hotel Gołębiewski
Al. Ks. Bp. Bursche 3, Wisła
zobacz na mapie
Tel. 033 855 40 68

www.golebiewski.pl

Jedną z największych atrakcji Wisły jest zespół basenów w Hotelu Gołębiewski - Tropikana, czyli inaczej tzw. aquapark. Jest on magnesem przyciągającym amatorów kąpieli przez cały rok. Park Wodny Tropikana to liczne sauny, jacuzzi, jaskinia lodowa, zjeżdżalnie, brodzik dla dzieci oraz duży pływacki basen dla dorosłych, a także zewnętrzny basen wraz z leżakami oraz przepięknym widokiem na Beskidy.

Korzystanie z uciech jakie oferuje Hotel Gołębiewski pozwala zapomnieć nawet o tym, że na zewnątrz jest zima, a zamiast śniegu leje deszcz albo latem zamiast słońca jest jesienna plucha, która nie zachęca nawet do spacerów po górskich beskidzkich szlakach.

Park Wodny Tropikana to kompleks basenów ze zjeżdżalniami (o łącznej długości ponad 550m), falą wodną, basenem sportowym, basenami rekreacyjnymi i basenem "kaskadą". Szczególną popularnością cieszy się tak zwana „zjeżdżalnia lejek" - szybki zjazd w „rynnie" zakończonej ogromnym lejkiem z którego wpada się do basenu!

W Hotelu Gołębiewski znajdziemy również spa, które pozwoli nam na pełny relaks ciała i duszy oferując różnorodne zabiegi na twarz oraz masaże gwarantujące świetne samopoczucie. Po takich wrażeniach będzie nam łatwiej stawić czoło codziennym obowiązkom z uśmiechem na twarzy.

zdjęcia - własność działu marketingu HG