Dla początkujących narciarzy ... i nie tylko


Przyjazne i profesjonalne podejście instruktorów szkółki Ski-Carv

Przyjeżdżając do Wisły w okresie zimowym, prócz wyboru w stokach narciarskich, znajdziesz również szereg ofert dotyczących nauki jazdy na nartach i snowboardzie. Jazda z profesjonalnym instruktorem to nie tylko opcja dla początkujących. Ci, którzy posiadają dostateczne umiejętności, mogą je także doskonalić pod sympatycznym okiem narciarskiego nauczyciela.

Kto uczy na Nowej Osadzie? 
Na wyciągu Nowa Osada, czyli tym najbliżej Apartamentów Kamratowo, działają dwie szkółki: X-Training i Power-Ski. Opinie docierające do nas z ust naszych gości, świadczą o ich doświadczeniu w nauce jazdy na nartach, nie tylko dorosłych, ale przede wszystkim tych najmłodszych narciarzy.

 

Szczególnie polecaną szkółką narciarską jest także Ski-Carv, działającą na wyciągach Cieńków, Stożek i Biały Krzyż.

Rodzinnie 
Prócz szkoleń indywidualnych i grupowych, ciekawą propozycją Ski-Carv jest tzw. Szkolenie Rodzinne, czyli rozwiązanie dla rodzin, które chcą razem uczyć się nowych umiejętności, jak jazda na nartach, a przy tym świetnie się razem pobawić.  

Dla najmłodszych 
Innym pomysłem szkółki jest tzw. Przedszkole Narciarskie, czyli nauka jazdy na nartach bądź snowboardzie w grupach o pobodnym stopniu zaawansowania. Dużym plusem jest nie tylko pewność, iż jesteś pod opieką wykwalifikowanej i odpowiednio przygotowanej do pracy z dziećmi kadry, ale również możliwość wypożyczenia sprzętu po promocyjnych cenach.

Dlaczego warto?
Instruktorzy narciarscy pomogą Ci w doborze odpowiedniego sprzętu oraz realnie ocenią Twoje możliwości i umiejętności, tak aby białe szaleństwo było przede wszystkim dobrą zabawą i przyjemnością. Jazda z instruktorem zatem, zapewni Tobie i Twojej rodzinie spokój o zdrowie i bezpieczeństwo podczas pierwszych kroków na nartach.