Lato czeka...w Kamratowie!

 

Na zewnątrz robi się coraz cieplej, przyroda budzi się do życia, dzień jest dłuższy, a za oknem słychać śpiew ptaków...jeszcze tylko parę chwil, a zaczną się wakacje i najlepszy czas na wyjazdowy odpoczynek z rodziną!

"Lato w Kamratowie" w pigułce:

 

Noclegi w komfortowych apartamentach

Każdy posiada wyposażony aneks kuchenny, pokój dzienny,  funkcjonalną łazienkę z prysznicem, miekką pościel w sypialniach, a także własny tarasik z ławeczkami. Cena noclegu zawiera również parking i nieograniczony dostęp do Internetu.  

 

 

Śniadania smakosza 

Śniadania w Kamratowie to codziennie inna potrawa gorąca z zawsze świeżym pieczywem i dodatkami oraz możliwość dokupienia "półmiska smakosza" zawierającego certyfikowane swojskie produkty regionalne t.j. min. Szpyrki Wiślańskie oraz kiełbasę Kminkulę Kamracką.

 

Ogród z placem zabaw i rzeczką

Prócz placu zabaw, nie lada atrakcją dla najmłodszych urlopowiczów są rowerki i gokarty, którymi mogą do woli jeździć na terenie Kamratowa.

Ochłodą w gorące letnie dni będzie pobliska rzeka oraz dużo zieleni, które nie tylko cieszą oko, ale oddają zapach i smak lata...   

 

 

Uwaga - Animacje dla dzieci - Gratis!

W każdy letni wtorek Twoje pociechy zabawi profesjonalny animator - aktor Władysław Aniszewski z Teatru Banialuka ze swoim przedstawieniem "Felek" lub Panie animatorki z Salonu zabaw w Bielsku Białej. Przygotują oni zabawy ruchowe, zgadywanki oraz konkursy platyczne.

Dorośli również mile widziani :)

 

Kącik Zabaw

A gdy pogoda nie dopisze, dzieci z rodzicami mogą spędzić czas w Kąciku Zabaw. To przytulne miejsce gdzie można  poczytać bajki, zagrać w rzutki do tarczy, zbudować zamek z klocków, schować się w zamku rycerskim lub zagrać wesołą melodię na cymbałkach. Miś „Kamracik" dotrzyma Wam towarzystwa :) 

 

Dodatkowo dla dzieci - bezpłatnie

• Kanał bajkowy w TV 24h na dobę
• Możliwość wypożyczenia łóżeczka, krzesełka do karmienia oraz nocniczka (przy rezerwacji)
• Do wypożyczenia książeczki dla dzieci 
• Dostęp do bezprzewodowego Internetu bez ograniczeń

 Możliwość zorganizowania opieki nad dziećmi (płatne)

Dodatkowo dla każdego apartamentu lub pokoju prezent na powitanie -
zestaw unikalnych przypraw do grilla, mięs i innych potraw firmy "Sekwens"

Rezerwacja miejsc - 601815653