Tu się zimy nie boimy!

OFERTA LAST MINUTE - KLIKNIJ I ZOBACZ CENY 

Prawdziwi miłośnicy białego szaleństwa z utensknieniem czekają na śnieg by rozpocząć sezon. Za oknem coraz zimniej, a ferie tuż tuż! Czas nasmarować narty, przyszykować snowboard, wyciągnąć z piwnicy sanki i...chwycić za telefon - a gdzie? Oczywiście do Kamratowa :)

"Ferie w Kamratowie" w pigułce:

 

Noclegi w komfortowych apartamentach

Każdy posiada wyposażony aneks kuchenny, pokój dzienny, funkcjonalną łazienkę z prysznicem oraz miekką pościel w sypialniach. Jest cieplutko, przytulnie, rodzinnie. Cena noclegu zawiera również parking i nieograniczony dostęp do Internetu.

Apartamenty posiadają zamykane mocowania na narty


 

Śniadania smakosza

Śniadania w Kamratowie to codziennie inna potrawa gorąca z zawsze świeżym pieczywem i dodatkami oraz możliwość dokupienia "półmiska smakosza" zawierającego certyfikowane swojskie produkty regionalne t.j. min. Szpyrki Wiślańskie oraz kiełbasę Kminkulę Kamracką oraz inne swojskie produkty.

 

Produkty z kamrackiej spiżarni

W tym roku w każdym dowolnym momencie dnia od 9.00 -20.00 goście Kamratowa mogą zamawiać na wynos produkty własnoręcznie przygotowane przez kamrackie ręce :) Domowe wędliny, smalczyk, ogóreczki, dżemy oraz pyszne pączki - ślinka cieknie! Wyjeżdżając można je również zakupić w postaci prezentu dla bliskich osób.

 

Wyciągi i skipassy na wyciągnięcie ręki

Kamratowo posiada to szczęście, iż kanapowy wyciąg Nowa Osada, usytuowany jest tuż za ośrodkiem (odległość - 800m). W Wiśle wyciągów jest ok. 30, a od tego sezonu 6 z nich, w tym Nowa Osada, przyłączyło się do programu SKIPASS, który oferuje konkurencyjne weekendowe lub tygodniowe pakiety.

 

Zimowe atrakcje dla aktywnych

Wisła, jej instruktorzy, wypożyczalnie sprzętu czekają także na tych, dla których wyciągi to nie wszystko. Tutaj możesz spróbować swoich sił na biegówkach, rakietach śnieżnych oraz skuterach. Organizowane są także kuligi.

W recepcji służymy pomocą przy organizacji. 

 

Dodatkowo dla dzieci - bezpłatnie

  • Sanki
  • Kanał bajkowy w tv 24h na dobę
  • Dostęp do kącika zabaw w stylowej sali (9.00-21.00)
  • Możliwość wypożyczenia łóżeczka, krzesełka do karmienia oraz nocniczka (przy rezerwacji)
  • Do wypożyczenia książeczki dla dzieci
  • Dostęp do bezprzewodowego Internetu bez ograniczeń

Możliwość zorganizowania opieki nad dziećmi (płatne) 

 

Rabaty, rabaty, rabaty...aż do 25%!

Każdy gość Kamratowa otrzyma na czas pobytu Kartę Rabatową obejmującą wybrane wypożyczalnie sprzętu, atrakcje i różnego rodzaju usługi działające na terenie Wisły. 

 

Dodatkowo uponiek reklamowy na powitanie -
zestaw unikalnych mieszanek przypraw do kuchni firmy "Sekwens" wraz z przepisami

Rezerwacja miejsc - 601815653