Noclegi w górach - Piękne widoki i łatwy dojazd!

 

Wisła - Nasza perełka
O atrakcyjności położenia Osady Kamratowo decyduje przede wszystkim atrakcyjność samej miejscowości. Wisła nazywana Perłą Beskidów to miejscowość turystyczna, oferująca noclegi w górach, a Kamratowo łącząc ich piękno i wygodę gości, zapewnia dojazd bez utrudnień.  

Dobry dojazd
Osada Kamratowo to komfortowe apartamenty otoczone górami, ale jednocześnie położone w dolinie. Ma to swoje zalety nie tyko ze względu na możliwość podziwiania piękna gór w całej okazałości, ale również na dogodny dojazd do samych apartamentów.

Szczególnie w zimie goście szukający noclegów w górach, pytają czy potrzebne są im łańcuchy na koła, aby dojechać do celu, a my z radością odpowiadamy, że jeszcze nie było takiej zimy w Kamratowie, która by nas do tego zmusiła.

Dla amatorów gór
Kamratowo znajduje się na płaskim terenie, co oznacza, iż każdy wypad do centrum miasta (około 2km - 20min spacerkiem), sklepu czy restauracji nie musi kojarzyć się z "wyprawą alpinistyczną". Dla tych którzy wybrali natomiast noclegi w górach właśnie ze względu na możliwość ich zdobywania, Kamratowo to idealne miejsce na tzw. bazę wypadową w szereg przepięknych dolin i dalej na widokowe górskie szczyty.

Na nartach i rowerem
Atutem Kamratowa, a tym samym noclegów w górach, jest również bliskość wyciągu i wypożyczalni nart (co ważne w sezonie narciarskim w Wiśle) oraz ścieżki rowerowej, która mając swój początek tuż przy ośrodku, prowadzi do centrum Wisły (około 2km) i dalej w stronę Ustronia i okolic.

Rzeka Cię uspokoi...
Zaletą Apartamentów Kamratowo jest także bezośredni dostęp do rzeki (tak, ta jeszcze niewielka rzeczka górska to już Wisła!), która jest zbawieniem w upalne sierpniowe dni oraz niezwykłym widokowo miejscem podczas złotej Polskiej jesieni. 

Coś na ząb i dla zabawy
Tuż za ośrodkiem Kamratowo (ok. 50m)  znajdują się także dwa sklepy spożywcze oraz sklep warzywniczy i mięsny, a dla tych bardziej "rozrywkowych" Hotel Polonia organizuje, w wieczory weekendowe - dyskoteki.

Sport to zdrowie!
W niedalekiej odległości od Kamratowa, znajdziesz także korty tenisowe i boisko piłkarskie, na którym bardzo często, organizowane są wszelkiego rodzaju imprezy i zawody lokalnych drużyn.

________________________________________________

Noclegi w górach - " ...z Wisełki - z Kamratowa wyjeżdżamy wypoczęci, zrelaksowani..."