Smacznie i zdrowo w domowej atmosferze...

Śniadania Smakosza

Od 1 lipca 2013 roku nasze pyszne domowe śniadania będą dostępne w dwóch formach. Śniadanie podstawowe w cenie 20zł od osoby dorosłej zawiera zawsze smaczną i codziennie inną potrawę na gorąco (np. jajecznica, mini pizze, kiełbaski i parówki, tosty z serem i szynką, naleśniki itp.) oraz pieczywo, warzywa, swojski ser biały, miód i dżem własnej roboty, mleko i płatki oraz napoje zimne i gorące.

Dla smakoszy naszych swojskich wyrobów będzie istniała możliwość dokupienia ich w postaci półmiska, który będzie zawierał min. naszą rozpływającą się w ustach kiełbaskę "Kminkulę Kamracką" oraz tzw. "Szpyrki po Kamracku" czyli swojski smalec z dużą ilością mięsa.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, Ci goście którzy zarezerwują śniadania przed przyjazdem mają je gwarantowane. Istnieje również możliwość zamawiania ich będąc już na miejscu z dnia na dzień w miarę możliwości.

Śniadania są podawane w godzinach 8.00 - 10.00 w Agroturystyce Kamratówka.

Wyżywienie na zamówienie

Dla grup zorganizowanych proponujemy także inne posiłki w postaci pysznych domowych obiadów lub/i kolacji, uroczystych przyjęć, grilla lub wieczoru "z wędzarnią".

______________________________________________________

 "Smaczna kuchnia, przesympatyczna p. Zosia (kucharka), sprawiły że apetyty dopisywały wszystkim..."