Smacznie i zdrowo w domowej atmosferze...

Śniadania Smakosza

Nasze pyszne śniadania są dostępne w dwóch formach. Śniadanie podstawowe w cenie 20zł od osoby dorosłej zawiera zawsze smaczną i codziennie inną potrawę na gorąco (np. jajecznica, mini pizze, kiełbaski i parówki, tosty z serem i szynką, naleśniki itp.) oraz pieczywo, warzywa, swojski ser, domowe ciasto, miód i dżem własnej roboty, mleko i płatki oraz napoje zimne i gorące.

Dla smakoszy jest możliwość dokupienia półmiska swojskich wędlin, który zawiera cztery rodzaje wędliny min. naszą rozpływającą się w ustach kiełbaskę "Kminkulę Kamracką" oraz tzw. "Szpyrki po Kamracku" czyli swojski smalec z mięsem.

Do śniadania lub w każdym innym momencie dnia (9-20) można kosztować innych kamrackich produków tj. pączki, ser wędzony w przyprawach, dżem. 

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, Ci goście którzy zarezerwują śniadania przed przyjazdem mają je gwarantowane. Istnieje również możliwość zamawiania ich będąc już na miejscu z dnia na dzień w miarę możliwości.

Śniadania są podawane w godzinach 8.00 - 10.00 w Agroturystyce Kamratówka.

Wyżywienie na zamówienie - grupy

Dla grup zorganizowanych proponujemy także inne posiłki w postaci pysznych domowych obiadów lub/i kolacji, uroczystych przyjęć, grilla lub wieczoru "z wędzarnią". Ofertę przygotowujemy 'na miarę' wg indywidulanych potrzeb i budżetu. W tej sprawie prosimy o kotakt mailowy wisla@kamratowo.pl lub telefoniczny 601815653.

 

 

______________________________________________________

 "Smaczna kuchnia, przesympatyczna p. Zosia (kucharka), sprawiły że apetyty dopisywały wszystkim..."