Pokój nr 1

18 m kw. powierzchni mieszkalnej - całość 

Jest to jeden z dwóch pokoi w Osadzie Kamratowo, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem. Mieści się on nad apartamentem nr 2, na piętrze. Jest idealny dla pary, małżeństwa z dzieckiem bądź jednej osoby szukającej spokoju i prywatności.

Pokój nr 1 składa się z dwóch części, przedzielonych suwanymi drzwiami. W pierwszej części znajduje się łóżko dwuosobowe, nad nim lampka i półeczki. Obok aneks kuchenny z wygodnym stolikiem i taboretami.  W wyposażeniu aneksu znajdziemy lodówkę, zlew, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę elektryczną, komplet talerzy, sztućców, szklanek, a więc wszystko co potrzebne do przygotowania smacznego posiłku, a także potrzebne środki czystości.

W drugiej części znajduje się łóżko jednoosobowe, nad nim lampka oraz półeczka z książkami. Na każdym łóżku biała adamaszkowa pościel oraz koce, zwinięte w estetyczne ruloniki, które stanowią po rozwinięciu okrycie pościeli w ciągu dnia. Stoliczek na kółkach, szafy na ubrania, 21 calowy telewizor oraz apartat telefoniczny (do użytku wewnętrznego), to także wyposażenie pokoju nr 1. Z tej części przechodzi się do łazienki oraz wychodzi na balkonik.

Łazienka: 
Znajduje się w niej kabina natryskowa, umywalka, toaleta, duże lustro i inne dodatki umożliwiające normalne użytkowanie łazienki. Po wejściu do łazienki Gość z pewnością stwierdzi "łazienka jak wszystkie inne, które dotychczas widziałem". Dopiero po chwili zauważy, że wszystko jest na właściwym miejscu.

 "Diabeł tkwi w szczegółach ! "

Na terenie całej Osady Kamratowo, a więc również w pokoju nr 1, jest dostępny internet bezprzewodowy.

 Wybrane zasady:

  • Nie akceptujemy pobytów ze zwierzętami 
  • Palenie w pokojach jest niedozwolone
  • Doba hotelowa trwa od 14:00 do 11:00 
  • Cisza nocna trwa od 22:00 do 7:00 

Regulamin Osady Kamratowo - KLIKNIJ TUTAJ  

______________________________________________

Wisła pokoje - "Pokój ciepły, czysty i niczego w nim nie brakowało. Doceniamy to, jak również wiele innych rzeczy, o które nie musialiśmy się sami troszczyć."