Beskidy na każdą pogodę...

Aby przeczytać o atrakcjach Wisły, najedź kursorem myszki na belkę w menu głównym "Przewodnik po Wiśle i okolicy", a wysunie się drugi poziom menu. 


Przepiękne widoki, wyborne jedzenie, aktywny wypoczynek...to wszystko Beskidy!

 

Drogi Kamracie!

Witamy Cię serdecznie na stronach przewodnika po Wiśle i jej przepięknej okolicy. Chcemy ułatwić Tobie i Twojej rodzinie zaplanowanie wypoczynku, a zatem dotarcie do potrzebnych informacji o atrakcjach, zabytkach i folklorze Beskidów.

Zbieranie informacji, zdjęć oraz tekstów to właściwie niekończąca się opowieść. Bowiem Wisła i jej okolice to nieprzebrane bogactwo nietypowych atrakcji i urokliwych miejsc. W przygotowaniu są już następne, potrzeba tylko chwili cierpliwości i troszkę więcej czasu, aby pojawiły się one na Naszej stronie.

Korzystając z tego cennego miejsca, chciałabym podziękować Leszkowi Szymczakowi, który jest autorem zdjęć umieszczonych na stronie, a także wielu tekstów, bez których przewodnik powstawałby znacznie dłużej.

Do zobaczenia w Wiśle!

__________________________________________________________

Aby przeczytać o atrakcjach Wisły i jej okolic, najedź kursorem myszki na belkę w menu "Przewodnik po Wiśle i okolicy", a wysunie się drugi poziom menu.