Spotkania rodzinne, urodzinki i kameralne szkolenia

Masz w planach szkolenie, przyjęcie weselne czy uroczysty obiad rodzinny?
Kamratowo to idealne miejsce dla Ciebie!

Nasza sala bankietowo-konferencyjna to klimatyczne miejsce na spotkania, nie tylko ze względu na pełną klimatyzację! Całość wykonana jest w stylu karczmy góralskiej - masywne drewniane ławy, rzeżbione lampy nad stołami, spadziste daszki u sufitu oraz kominek palony prawdziwym drewnem.

Ściany, w ciepłym oliwkowym kolorze, zdobią rękodzieła - obrazy igłą malowane, wykonane przez naszą seniorkę rodu Helenę Partykę (więcej w Atrakcjach Kamratowa - menu główne).

Motywem przewodnim sali są okna, lecz nie tylko te typowe dla każdego pomieszczenia. Ozdobne okienka w przegrodach między ławami przystrojone zwiewnymi firankami stwarzają atmosferę chaty góralskiej, w której każde szkolenie staje się także przyjemnym spotkaniem.

Sala jest również przygotowana technicznie. Oprócz klimatyzacji, tak potrzebnej w upalne dni, okna sali można zaciemnić roletami, podczas gdy na centralnie zamontowanym monitorze wykonujesz prezentację.

W sali można korzystać z odtwarzacza dvd i kaset vhs oraz wieży stereo, której głośniki ukryte są w ozdobnych imitacjach budek dla ptaków, tak aby niepotrzebnie nie "psuć" góralskiego wystroju.

Podobnie jak w apartamentach, także w sali Kamratowa dostępny jest bezprzewodowy internet, bez którego żaden biznesmen, nawet na urlopie nie może się obejść.

 
Bezpośrednio z sali wychodzi się pod zadaszony grill, pod którym również można się szkolić...bądź biesiadować!

_______________________________________________

Apartamenty w Wiśle - "...wszystko dosłownie wszystko w samych superlatywach..."