Masz 55 lat lub więcej?

 
Przyjedź do Wisły i wypocznij 30% taniej!

Wiosna i jesień dla Seniora...

Mając co najmniej 55 lat, już od 1 marca do 30 czerwca oraz od 1 września do 23 grudnia, w Kamratowie w Wiśle możesz wypocząć 30% taniej, a przy pobytach powyżej 7 nocy aż 50% taniej. 

W tym czasie duży i komfortowy apartament w Kamratowie będzie Cię kosztował od 163zł za dobę (czyli od 27zł za osobę jeśli w apartamencie będzie nocowało 6 osób)! Zabierz znajomych, wnuki, rodzinę i zarezerwuj wygodny 6 osobowy apartament w niewiarygodnie niskiej cenie lub przyjedź sam i rozkoszuj się przestrzenią i doskonale wyposażonym wnętrzem.

Dodatkowo z „promocją seniora" osoby w wieku 55+ otrzymują bonus w postaci bonów na gratisowe półmiski swojskich wędlin. Ilość bonów zależy od ilości zarezerwowanych nocy, a ich data ważności określana jest na miejscu.

Tu przeczytasz regulamin promocji

Oferty dla grup zorganizowanych uzgadniamy indywidualnie -
prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny 

 

Kamratowo w Wiśle to my!

Osada Kamratowo to kameralny, ciepły ośrodek urządzony w stylu góralskim. Komfortowe i wygodne apartamenty mieszczą po dwie sypialnie, pokój dzienny, łazienkę oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Apartamenty Kamratowo znajdują się Wiśle, w Beskidach, mieście które zasłynęło na całą Polskę dzięki osobie Adama Małysza, a nieco wcześniej jako wyjątkowa miejscowość turystyczno-uzdrowiskowa.

Więcej o Kamratowie dowiesz się klikając w Atrakcje i Atuty Kamratowa w Menu Głównym strony.

Przyjedź, zasmakuj, odpocznij.

Do Wisły po zdrowie :)

Mieszkając w dużym mieście często dotykają nas choroby, a dodatkowo opiekując się dziećmi oraz wnukami zapominamy o swoim zdrowiu. Po 50-ce zwykle nie pamiętamy już o sobie. Nic bardziej błędnego! Wtedy właśnie jest czas aby odpocząć i zadbać o siebie.

Wisła to miejscowość, która wychodzi na przeciw szukającym spokoju i kontaktu z naturą. Otoczona górami i lasami oferuje czyste powietrze, wodę oraz klimat, które korzystnie wpływają na układ oddechowy i krwionośny mobolizując je do szybszej pracy.

Nawet minimalny wysiłek i zmiana otoczenia są w stanie pozytywnie nastawić nas do życia, a także zwiększyc odporność organizmu. Doznania estetyczne w górach to najlepszy lek na stres i monotonię codzienności.

Czy wiedziałeś o tym, że chodzenie po lesie, którego nie brakuje w Beskidach, korzystnie wpływa na stawy ponieważ chodzi się tam po ubitej ziemi, a nie twardym chodniku? Las to również źródło spokoju, a także miejsce gdzie znajduje się do 70 razy mniej zarazków niż w powietrzu miast.

Przyjazd do Wisły to same zalety,
a teraz możesz z nich skorzystać za 30% ceny!