Lato w Kamratowie - kliknij tutaj

Śniadania smakosza
Pyszne śniadania są w Kamratowie w zasięgu ręki - na śniadaniu smakosza nie zabraknie naszych produktów regionalnych (Kiełbasa Kminkula i Szpyrki Wiślańskie po Kamracku), którym przyznano certyfikat "Góralsko Swoboda", a które można dokupić w postaci półmiska dla minimalnie 2 osób. Śniadanie podstawowe natomiast składa się z zawsze innej potrawy gorącej oraz półmisków: swojskiego sera białego, warzyw, pieczywa i dodatków t.j. miód, dżem własnej roboty, a także napoi zimnych i gorących i, co ważne dla dzieci, mleka i płatków.

Plac zabaw
Aby Twoja rodzina poczuła się komfortowo w Kamratowie, specjalnie dla Twoich pociech został przygotowany plac zabaw. Spełnia on potrzebne atesty, tak aby służył dzieciom w bezpieczny sposób, oczywiście pod opieką dorosłych.

Kącik Zabaw
Wszyscy lubimy spędzać czas na świezym powietrzu, ale gdy pogoda płata psikusy lepiej pobawić się z dzieckiem w sali z zabawkami. Nasz Kącik Zabaw to przytulne miejsce, będące częścią Sali Bankietowej, gdzie możecie wspólnie poczytać bajki, zagrać w rzutki do tarczy, zbudować zamek z klocków, schować się w zamku rycerskim lub zagrać wesołą melodię na cymbałkach. Poznacie też ulubieńca wszystkich dzieci - misia "Kamracika".

Książeczki
Również dla Twoich pociech, w recepcji Kamratowa możesz wypożyczyć książeczki i bajki dla dzieci, wówczas gdy zapomnisz ich zabrać z domu.

Kanał bajkowy
Gdy naszymi gośćmi są rodziny z dziećmi uruchamiamy dodatkowy kanał TV z bajkami przez całą dobę. Z tego kanału są zadowolone dzieci ale także ich rodzice!

Opieka nad dziećmi
Dla wygody rodziców i uciechy milusińskich (odpłatnie - po wcześniejszym uzgodnieniu) zorganizujemy na miejscu domowe przedszkole, urodzinki lub inne zajęcie, które uwalnia rodziców od chwilowej opieki nad pociechą. W tym czasie rodzice mogą spokojnie udać się na wieczorną kolację, spacer czy zrelaksować się w saunie!

Grill z siedziskami
W Kamratowie czeka na Ciebie także specjalnie zaprojektowany grill z siedziskami pod zadaszeniem, który sprzyja rodzinnym spotkaniom. Jeśli masz dosyć grillowania samemu, wyręczymy Cię (po wcześniejszym uzgodnieniu). W okresie letnim w każdy czwartek jest organizowany wspólny rodzinny grill z pysznie przyprawionym mięsem oraz kiełbaskami oraz innymi dodatkami.

Ogród tysiąca roślin
Spory teren zielony z tysiącem kwiatów, krzewów i drzewek to idealne miejsce zabaw na powietrzu oraz możliwość obcowania z naturą bez potrzeby wychodzenia z ośrodka.

Rzeczka i pomost
Bezpośredni dostęp do rzeczki to nielada frajda dla dorosłych i dzieci, podczas gdy Ty opalasz się na specjalnie wybudowanym molo, Twoje pociechy "brykają" w płytkiej w tym miejscu, a więc bezpiecznej, wodzie.

Wyciąg narciarski
W zimie, bliskość wyciągu to ważny punkt oferty, a ten w Kamratowie znajduje się prawie na wyciągnięcie ręki. Na krótszej trasie, czyli tzw. oślej łączce, niejeden maluch nauczył się pięknie szusować, bo przecież narty w Wiśle to łatwizna!

Aneksy kuchenne
Już same apartamenty to wygoda na rodzinne wyjazdy urlopowe. Każdy bowiem posiada aneksy kuchenne, w których w łatwy i szybki sposób przygotujesz smaczny posiłek dla całej rodziny.

Pokoje wypoczynkowe
Miejscem centralnym każdego z apartamentów są pokoje dzienne, a w nich wygodne skórzane komplety wypoczynkowe. Telewizory posiadają 15 programów, a więc dla każdego z domowników znajdzie się coś odpowiedniego (można także wypożyczyć dodatkowy telewizor).

__________________________________________________________

Osada Kamratowo to szczególne miejsce, w którym doceniamy przede wszystkim rodzinne więzi. Zarówno Kamratowem jak i Kamratówką zajmuje się rodzina Szymczaków, od tych najmłodszych, którzy przyjeżdżają w odwiedziny, do starszych, którzy opiekują się gośćmi na co dzień.

Każdy z nas jest "ekspertem" w nieco innej dziedzinie, ale wszyscy bez wyjątku mieli i mają wkład w powstanie i funkcjonowanie Osady Kamratowo. Dlatego też najwięcej przyjemności sprawia nam możliwość tworzenia klimatu oraz warunków, w których inne rodziny czują się komfortowo podczas cennych dni urlopu.

Więcej o Kamratowie znajdziesz w "Atutach" i "Atrakcjach" Kamratowa w menu głównym.