Apartamenty z aneksem - komfort i wygoda

 

Apartamenty Kamratowo to przede wszystkim komfortowe spędzanie urlopu, a działania w tym kierunku widać na każdym kroku. Apartamenty oprócz standardowego wyposażenia posiadają także tzw. mini - kuchnie, czyli aneksy kuchenne.

Mini-kuchnie przylegają bezpośrednio do pokojów dziennych, na poziomie parteru. Każdy z nich wyposażony jest w lodówkę, płytę grzewczą, zlew, stoliczek, naczynia (talerze, szklanki, garnki, patelnie, sztućce, ściereczki) oraz niezbędne środki czystości.

Wybierając apartamenty Kamratowo dostaniesz od nas w prezencie zestaw dwóch unikalnych mieszanek przypraw firmy Sekwens oraz zestaw przepisów na tzw. "Patelnie", specjalnie opracowanych do wspomnianych przypraw.

"Patelnie" to potrawy, które w szybki i prosty sposób przygotujesz podczas pobytu w Osadzie Kamratowo lub wykorzystasz po powrocie do domu. Przyprawy te świetnie nadają się również do wzbogacenia smaku mięs przyrządzanych na grillu, a my, jako gospodarze, nie wyobrażamy sobie już żadnego posiłku bez "Smaczusia", "Kebabczety" bądź "Szeherezady"!

 

_______________________________________________

Apartamenty w Wiśle - "Aneks kuchenny wyposażony jest we wszystkie sprzęty niezbędne do przygotowania posiłków..."