Gdzie na kawę, lody...i nie tylko


...ciasta, ciasteczka, torty, lody, kawka, herbatka owocowa...hmm aż ślinka cieknie!

Cukiernia u Janeczki - Wisła

To miejsce, którego 30 letnia tradycja receptur sięga pierwszych wiedeńskich kawiarenek. Osławione lody i desery przygotowywane są z naturalnych składników, a więc smakują też inaczej niż te "sklepowe". Cukiernia w hołdzie Adamowi Małyszowi przygotowała deser, a właściwie specjalność zakładu - Puchar Mistrza, kuszący smakowitymi lodami, świeżo prażonymi migdałami, polewą toffi oraz bitą śmietaną...hmm palce lizać! 

 
www.janeczka.pl
tel.033 855 3279
ul. 1 Maja 9
zobacz na mapie

Cukiernia Delicje - Ustroń

Reprezentuje prawdziwy kunszt i artyzm. Torcik w kształcie piłki nożnej czy ulubionego bohatera kreskówki to żaden problem! Warto odwiedzić to niezwykłe miejsce, którego tradycja sięga 1981 roku, a smak lodów, ciast i deserów pozostanie w Twojej pamięci przez długie lata. 

         
www.delicje-ustron.pl
tel. 033 854 28 19
ul. 3 Maja 11 
zobacz na mapie

Naleśnikarnia Delicje - Ustroń

Naleśnikarnia w Ustroniu to nie tylko słodkości! Naleśniki z owocami, polewą i bitą śmietaną to tylko część bogatego menu tego uroczego miejsca. Specjalnością lokalu są naleśniki na piwie z ziołami, których smak dopełnia nadzienie z kuchni całego świata. Takich kelnerów pozazdrościć mogą najznamienitsze restauracje, bowiem szybka i sympatyczna obsługa to klucz do sukcesu! 

          
www.delicje-ustron.pl
tel. 033 854 28 19
ul. 3 Maja 11
zobacz na mapie

Przewodnik po Wiśle i okolicy - patrz menu główne strony