Opinie Naszych gości z roku 2008...

"Byliśmy w kilku ośrodkach różnego rodzaju, różnego typu, ale muszę przyznać że było super. Przyjęcie I klasa, wszystko dosłownie wszystko w samych superlatywach. Same "6" od A do Z perfekcyjnie. Byliśmy pierwszy raz w Kamratowie i zapewne nie ostatni i szybko tu wrócimy. Dziękujemy bardzo. Zdzisiek" - Wisła, Maj 2008r.

"Dziękujemy za komfortowe warunki, mięciutką pościel, wygodne łóżeczka :), za gościnność i wyrozumiałość dla naszych muzykalnych skłonności :) - z Wisełki - z Kamratowa wyjeżdżamy wypoczęci, zrelaksowani i nasze ciała są wymasowane, wzmocnione i bardziej wysportowane, a umysł i duch pełen nowych sił. Dziękujemy - Zespół Muzyczny z Ostrołęki" - Wisła, Maj 2008r.

"Byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Miła atmosfera, gustowne i funkcjonalne wnętrza. Brakowało nam tylko leżaków, a dla dzieci sugerowałabym zrobienie piaskownicy - Paulina Suchecka z rodziną" - Wisła, Czerwiec 2008 r. apartament nr 2 - leżaki już są :), a na piaskownicę nie możemy się zdecydować ze względów bezpieczeństwa i higieny.

"Super pod każdym względem! Dziękujemy, Łodziaki" -
Opinia naszych gości, Wisła, Czerwiec 2008r.

"Osada Kamratowo to ośrodek, w którym ja i moja rodzina czujemy się bardzo dobrze. Urządzony jest starannie, czysto i z gustem. Szefostwo i pracownicy są bardzo mili w stosunku dla gości, starają się aby pobyt tutaj był wyjątkowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, a zwłaszcza dzieci bo o nich też nie zapomniano i przygotowano dla nich plac zabaw, a w razie niepogody pokój gier. Jeżeli w przyszłym roku będę miała okazję jechać gdzieś to napewno wybiorę "OSADĘ KAMRATOWO"" - Wisła, Lipiec 2008r.

"Było nam niezmiernie miło gościć w Pani ośrodku wczasowym. Córka dokonała trafnego wyboru rezerwując u Pani pokój dla nas. Jest tutaj pięknie! Miła i przyjemna atmosfera, przemiła obsługa. Wspaniale wypoczęliśmy. Mamy cichą nadzieję wrócić tutaj jeszcze za 2 lata, a może wcześniej...Dziękujemy. Życzymy Pani dalszych sukcesów w biznesie. Wanda i Jan Konieczni z Działoszyna" - Wisła, Lipiec 2008r.

"Spędziliśmy sześć dni w Kamratowie. Było super. Pięknie i gustownie urządzone wnętrze. Bardzo czysto. Wokół domków zieleń, dużo kwitnących kwiatów. Wieczorem czuliśmy ich woń i wsłuchiwaliśmy się w szum pobliskiego potoku. Najbardziej jednak urzekła nas życzliwość gospodarzy, którzy dbali o to, by było nam jak najlepiej. Pomagali nawet zorganizować nam dzień. To dzięki nim zdecydowaliśmy się nawet pójść na szlak górski - na Gronie, z wózkiem dziecięcym, bo nasza Laura ma dopiero pięć miesięcy. Polecamy szczególnie rodzicom z małymi dziećmi."
- Wisła, Lipiec 2008r.

"Dziękujemy za możliwość spędzenia urlopu w komfortowych warunkach Osady Kamratowo. Zachwyciły nas cisza i spokój oraz przemiła atmosfera ośrodka. Napewno tu wrócimy.
Rodzina Gallasów." - Wisła, Lipiec 2008r.

"Serdecznie dziękujemy za wspaniałą atmosferę wypoczynku w Kamratowie. Nasze dzieci nazwały to miejsce "Karmelowem". Pozdrawiamy i do zobaczenia. Joanna, Marcin, Maja oraz bliźniaczki Zuzia i Hania z Ostrowca Św.
P.S. Naprawdę wszystko OK!"
- Wisła, Sierpień 2008r.

"Dziękujemy gospodyni za przygotowanie pokoju. Wszystko bardzo funkcjonale. Dziękujemy za szczegóły wyposażenia, które bardzo ułatwiają codzienne czynności (zmywaki, torby foliowe, serwetki, ręczniki, ściereczki, naczynia, sztućce w tym obierak itp.). Alicja Lipska-Płaczek. - Sierpień 2008r.

"Pobyt wspominamy bardzo mile, cudowne miejsce, rewelacyjne warunki, raj dla dzieci. Gospodyni miła ciepła osoba. Napewno Będę polecać to miejsce znajomym, rodzinie. Beata, Jarek, Agatka z Gdańska" - Wisła, Sierpień 2008r.

"Serdecznie dziękujemy za miły pobyt, dyskretną opiekę. Brakowało nam tylko przysłowiowego "ptasiego mleczka". Do zobaczenia. Janiczak" -
Wisła, Sierpień 2008r.

"Kamratowo to cudowny ośrodek. Czuliśmy się tutaj jak w domu dzięki przemiłej pani Joasi. Będę na pewno polecać go naszym znajomym.
Aneta, Tomek i Maja Częstochowscy" - Wisła, Wrzesień 2008r.

"Uważamy, że Ośrodek KAMRATOWO jest bardzo dobrze przygotowany dla gości i ma specyficzną i miłą atmosferę. Dbałość o szczegóły podkreśla wysoki standard i poczucie luksusu :) Pozdrawiamy i do zobaczenia! Justyna & Marcin" - Wisła, Październik 2008r.