Pokoje w Wiśle - Pokój nr 9

16,5 m.kw powierzchni mieszkalnej - całość

Jest to jeden z dwóch pokoi w Osadzie Kamratowo, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem. Mieści się on w osobnym budynku na piętrze. Jest idealny dla pary, małżeństwa z dzieckiem bądź jednej osoby szukającej spokoju i odosobnienia.

W pokoju znajdują się dwa łóżka: jednoosobowe i dwuosobowe, nad nimi lampka oraz półeczki. Na każdym łóżku koce, zwinięte w estetyczne ruloniki, stanowią po rozwinięciu okrycie pościeli w ciągu dnia. 

Pod sufitem zamontowano pawlacz na walizki i torby. Pod ścianą w segmencie składającym się z szafy ubraniowej i szafek, znajduje się wnęka z telewizorem 21 cali. Na ścianie aparat telefoniczny (do użytku wewnętrznego).

Łazienka:
Przestronna łazienka z oknem wychodzącym na rzekę Wisła, jest największym atutem pokoju nr 9. Znajduje się w niej kabina natryskowa, umywalka, duże lustro, itp. Po wejściu do łazienki Gość z pewnością stwierdzi "łazienka jak wszystkie inne, które dotychczas widziałem". Dopiero po chwili zauważy, że wszystko jest na właściwym miejscu.

"Diabeł tkwi w szczegółach ! "

Aneks kuchenny:
Aneks kuchenny znajduje się bezpośrednio przy wejściu do pokoju. W wyposażeniu znajduje się lodówka, zlew, czajnik bezprzewodowy, kuchenka elektryczna, komplet talerzy, sztućców, szklanek i kubków, a więc wszystko co potrzebne do przygotowania smacznego posiłku.

Na drzwiach przymocowany jest wieszak na okrycia wierzchnie, tak aby nie trzeba było ich wnosić do pokoju.

 

Na terenie całej Osady Kamratowo, a więc również w pokoju nr 9, jest dostępny internet bezprzewodowy.

Wybrane zasady:

  • Nie akceptujemy pobytów ze zwierzętami 
  • Palenie w pokojach jest niedozwolone
  • Doba hotelowa trwa od 14:00 do 11:00 
  • Cisza nocna trwa od 22:00 do 7:00   

Regulamin Osady Kamratowo - KLIKNIJ TUTAJ  

_______________________________________________

Pokoje w Wiśle - "...córka dokonała trafnego wyboru rezerwując u Pani pokój dla nas. Jest tutaj pięknie!"