Szkolenia "ze smakiem"...

Chcesz zmotywować swoich pracowników, poprawić morale i zwiększyć efektywność pracy firmy? Prowadzisz firmę szkoleniową i szukasz nietuzinkowego miesca na zorganizowanie spotkania? Nic prostszego! Szkolenie w przyjaznej i życzliwej atmosferze sprzyja zdobywaniu wiedzy i dodaje energii na dalsze, bardziej kreatywne działania.

KOMFORTOWE NOCLEGI
Apartamenty Kamratowo w Wiśle, to ośrodek przygotowany na przyjęcie grup szkoleniowych do 30 osób, w zależności od typu szkolenia. Więcej o apartamentach dowiesz się z menu głównego (zakładka Apartamenty - Pokoje).

SALA KONFERENCYJNA
Przygotowana technicznie (monitor, internet, wieża, ekran) oraz klimatyzowana sala, wykonana jest w stylu góralskim, co stwarza miły nastrój szkoleniom oraz spotkaniom biznesowym. Więcej o sali dowiesz się z menu głównego (zakładka Atrakcje Kamratowa).

ZADASZONY GRILL
Tuż obok sali konferencyjnej pod zadaszeniem znajduje się duży grill z siedziskami, który jest świetną alternatywą na spotkania szkoleniowe dla tych, którzy wolą kształcić się na świeżym powietrzu. Kamratowski grill to także idealne miejsce na spotkania po zajęciach teoretycznych oraz okazja na rozsmakowanie się w potrawach z rusztu przygotowywanych na "oczach" gości. Więcej o grillu dowiesz się z menu głównego (zakładka Atrakcje Kamratowa).

WYŻYWIENIE WEDŁUG ŻYCZENIA
W Osadzie Kamratowo istnieje możliwość pobytu bez wyżywienia, z częściowym lub pełnym wyżywieniem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a więc menu na życzenie nie stanowi dla nas żadnego problemu. Tym mniej zdecydowanym doradzamy, bądź wybieramy najodpowiedniejszy wariant. Istnieje również możliwość stołowania się poza ośrodkiem (np. wystawna kolacja w wybranej karczmie bądź restauracji, biesiada lub ognisko w otoczeniu górskiego krajobrazu).

DUŻY PARKING
W obecnych "zmotoryzowanych czasach" każdy z nas wie, iż parking jest często na wagę złota. W Kamratowie jednak jest on całkowicie bezpłatny, jest także w stanie pomieścić pojazdy wszystkich gości, nawet przy pełnym obłożeniu.

DOGODNE POŁOŻENIE
Wisła ze względu na swoją lokalizację posiada dogodny dojazd zarówno z okolic Warszawy, Krakowa czy Katowic. Osada Kamratowo położona jest około 2km od centrum Wisły w spokojnej dzielnicy Nowa Osada, przy drodze Wisła-Szczyrk. Więcej o położeniu Kamratowa dowiesz się z menu głównego (zakładka Atuty Osady Kamratowo).

INTERNET
Obecnie internet to ważny punkt oferty dla "ludzi interesu". W Kamratowie bezprzewodowe łącze jest dostępne w jego wszystkich pomieszczeniach i budynkach, a także w ich otoczeniu.

ROZRYWKA
Obecnie wyjazd szkoleniowy często połączony jest z częścią mniej związaną z suchą teorią, a jednocześnie nie mniej ważną. W chwilach wolnych od prezentacji i notatek Kamratowo proponuje szereg atrakcji związanych z aktywnym wypoczynkiem oraz budowaniem zgranego zespołu w firmie. Każdy scenariusz zależy od ilości czasu jakim dysponują uczestnicy, finansami oraz możliwościami fizycznymi.

 • Zabawy na miejscu:
  część rozrywek można zapewnić na miejscu w Kamratowie, posiadamy bowiem na tyle duży teren, iż zorganizowanie np. zabaw team-buildingowych i gier towarzyskich, nie stanowi bariery.
 • Pokazy:
  wszelkiego rodzaju pokazy, tj. np. pokaz sztuki barmańskiej, pokaz magii i iluzji czy kulinarny, występ zespołu regionalnego czy gawędziarza są także możliwe do przeprowadzenia na terenie ośrodka.
 • Zabawy w terenie:
  duża oferta rozrywkowa związana jest  z wypadem w teren - przejażdżki jeepami, quady, skutery śnieżne, samochody rajdowe, ścigacze. Świetną propozycją są zabawy na orientację w terenie, a także te bardziej ekstremalne tj. paintball, wspinaczka skalna, zorbing czy eksploracja jaskiń.
 • Wycieczki:
  w tak pięknym terenie jak Beskidy jest co zobaczyć. Ze względu na swój urok tereny te są często odwiedzane przez turystów, niewiele ludzi jednak ma okazję poznać i dowiedzieć się prawdy o tutejszych zwyczajach i folklorze.  W wolnym czasie zatem proponujemy wycieczki z przewodnikiem - piesze bądź autokarowe.

________________________________________________

Szkolenia w Wiśle - Komfort - Wypoczynek - Smak