Apartament nr 2

POKOJE KAMRATOWO

Apartament nr 2 mieści się na parterze obok recepcji. Przystosowany jest także dla osób niepełnosprawnych. Od strony wejścia głównego oraz wyjścia z sypialni bezpośrednio na parking znajdują się podjazdy z poręczami. Jest to jedyny apartament bez schodów i skosów. Pomieści on maksymalnie cztery osoby.

34 m.kw + 5 m.kw tarasu

Przedpokój:
Pod ścianami znajduje się ławka, która umożliwia wygodne zdjęcie obuwia. Pod ławką gniazdka elektryczne do podłączenia suszarek do butów (do wypożyczenia lub zakupienia w recepcji).

Pokój dzienny z aneksem kuchennym:
Umieszczenie mebli kuchennych w pokoju dziennym umożliwia, również osobie niepełnosprawnej, wygodny dostęp do urządzeń i naczyń kuchennych. W wyposażeniu aneksu znajdziemy lodówkę, zlew, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę elektryczną na jeden garnek, talerze, sztućce, szklanki, kieliszki, podstawowe garnki oraz środki czystości.

W części wypoczynkowej pokoju dziennego znajduje się skórzana rozkładana kanapa i trzy wygodne fotele. Kanapa po rozłożeniu stanowi wygodne spanie dla jednej lub dwóch osób. Latem z pokoju dziennego można wyjść na wybrukowany i zazieleniony taras gdzie znajduje się duży stół oraz drewniane ławy.

Sypialnia:
W sypialni znajduje się łóżko dwuosobowe i jednoosobowe z wygodnymi grubymi materacami. Nad łóżkami wygodne półki z lampką nocną. Szafa ubraniowa i na rzeczy osobiste. We wnęce szafy można postawić dodatkowy telewizor wypożyczony w recepcji.

Łazienka:
Łazienka z przesuwnymi drzwiami umożliwia łatwiejszy dostęp dla osób niepełnosprawnych. Wydzielone kotarą miejsce na prysznic z uchwytami - poręczami. Umywalka z dużym lustrem, półka na przybory toaletowe. W łazience okno ze światłem dziennym. Jest miejsce na szlafrok, haczyk na ubranie, wyciąg w suficie.
 

"Diabeł tkwi w szczegółach ! "

W apartamencie goście znajdą także białe ręczniki, antyalergiczne poduszki i kołdry ubrane w adamaszkowe poszewki, papier toaletowy, mydełka, oraz informacje turystyczne, a na powitanie w prezencie unikatowy zestaw autorskich przypraw do potraw.
 

Wybrane zasady:

Nie akceptujemy pobytów ze zwierzętami

Palenie w pokojach jest niedozwolone

Doba hotelowa trwa od 17:00 do 11:00

Cisza nocna trwa od 22:00 do 7:00

Inne pokoje i apartamenty

KAMRATOWO

Apartamenty nr 3-8

Apartamenty nr 3-8 to szeregowo zlokalizowane "domki", z których każdy jest komfortowy dla maksymalnie sześciu osób. Wszystkie są dwupoziomowe i mają…

zobacz

Pokój nr 9

Jest to jeden z dwóch pokoi w Osadzie Kamratowo, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem. Mieści się on w osobnym budynku na piętrze i posiada…

zobacz

Pokój nr 1

Jest to jeden z dwóch pokoi w Osadzie Kamratowo, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem. Mieści się on nad apartamentem nr 2, na piętrze. Posiada…

zobacz