Apartament nr 2

POKOJE KAMRATOWO

Apartament nr 2 mieści się na parterze, ma osobne wejście z zewnątrz z zamkiem na kod PIN i jest przystosowany także dla osób niepełnosprawnych. Od strony wejścia oraz wyjścia z sypialni, znajdują się podjazdy z poręczami. Jest to jedyny apartament bez schodów i skosów sufitowych. Posiada własny taras i pomieści maksymalnie cztery osoby.

34 m.kw + 5 m.kw tarasu

Przedpokój:
Pod ścianami znajduje się ławka, która umożliwia wygodne zdjęcie obuwia. Pod ławką gniazdka elektryczne do podłączenia suszarek do butów (do wypożyczenia w recepcji).

Pokój dzienny z aneksem kuchennym:
Umieszczenie mebli kuchennych umożliwia, również osobie niepełnosprawnej, wygodny dostęp do urządzeń i naczyń. W wyposażeniu aneksu znajduje się mała lodówka (50 x 50cm), zlew, czajnik bezprzewodowy, kuchenka elektryczna na jeden garnek, kuchenka mikrofalowa, talerze, sztućce, szklanki, kieliszki, garnki oraz środki czystości i kosze do segregacji śmieci.

W części wypoczynkowej pokoju dziennego znajduje się telewizor i dekoder Canal+, skórzana rozkładana kanapa, wygodne fotele i stolik. Kanapa po rozłożeniu stanowi dodatkowe spanie. Z pokoju dziennego można wyjść na wybrukowany i osłonięty żywopłotem taras, gdzie znajduje się stół oraz drewniane ławy.

Sypialnia:
W sypialni znajduje się łóżko dwuosobowe i jednoosobowe z wygodnymi materacami i pościelą antyalergiczną ubraną w adamaszkowe poszewki. Nad łóżkami półki z lampkami nocnymi, obok szafa ubraniowa i na rzeczy osobiste.

Łazienka:
Łazienka z przesuwnymi drzwiami umożliwia łatwiejszy dostęp dla osób niepełnosprawnych. Wydzielone kotarą miejsce na prysznic z uchwytami - poręczami. Umywalka z dużym lustrem, półka na przybory toaletowe. W łazience znajduje się okno ze światłem dziennym.
 

"Diabeł tkwi w szczegółach ! "

W apartamencie goście znajdą także białe ręczniki oraz informacje turystyczne, a na powitanie w prezencie zestaw autorskich przypraw do potraw i grilla.
 

Wybrane zasady:

Nie akceptujemy pobytów ze zwierzętami

Palenie w pokojach jest niedozwolone

Doba hotelowa trwa od 17:00 do 11:00

Cisza nocna trwa od 22:00 do 7:00

Inne pokoje i apartamenty

KAMRATOWO

Apartament nr 10

Apartament nr 10 mieści się na piętrze. Znajduje się on w osobnym budynku, nad salą gdzie wydawane są śniadania. Apartament posiada osobne wejście na…

zobacz

Apartamenty nr 3-8

Apartamenty nr 3-8 to szeregowo zlokalizowane "domki". Każdy jest komfortowy dla maksymalnie sześciu osób. Są dwupoziomowe, mają osobne wejście z…

zobacz

Pokój nr 9

Jest to jeden z dwóch pokoi w Osadzie Kamratowo, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem. Mieści się on na piętrze i posiada osobne wejście z…

zobacz

Pokój nr 1

Jest to jeden z dwóch pokoi w Osadzie Kamratowo, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem. Znajduje się na piętrze, posiada osobne wejście z zewnątrz…

zobacz