Pokój nr 1

POKOJE KAMRATOWO

Jest to jeden z dwóch pokoi w Osadzie Kamratowo, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem. Znajduje się na piętrze, posiada osobne wejście z zewnątrz z zamkiem na kod PIN, mały balkon i aneks kuchenny. Jest idealny dla pary, małżeństwa z dzieckiem bądź jednej osoby szukającej spokoju i prywatności.

18m kw. powierzchni mieszkalnej - całość 

Pokój nr 1 urządzony jest w stylu góralskiej chatki dlatego posiada drewniane skosy. Nietuzinkowego wystroju dopełniają ręcznie wyszywane obrazy. Składa się on z dwóch części, przedzielonych suwanymi drzwiami:

W pierwszej części znajduje się łóżko dwuosobowe z antyalergiczną pościelą ubraną w adamaszkowe poszewki, nad nim lampka i półka. Obok aneks kuchenny z małym stolikiem i taboretami.  W wyposażeniu aneksu znajdziemy małą lodówkę (50 x 50 cm), zlew, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę elektryczną na jeden garnek, kuchenkę mikrofalową, talerze, sztućce, szklanki, kieliszki, podstawowe garnki oraz środki czystości i kosze do segregacji śmieci.

W drugiej części pokoju znajduje się łóżko jednoosobowe, nad nim lampka oraz półka. Obok stolik na kółkach, szafa na ubrania, telewizor i dekoder. Z tej części przechodzi się do łazienki oraz wychodzi na mały balkon.

W łazience znajduje się prysznic, umywalka, toaleta i lustro. Po wejściu do łazienki Gość z pewnością stwierdzi "łazienka jak wszystkie inne, które dotychczas widziałem". Dopiero po chwili zauważy, że wszystko jest na właściwym miejscu. 

 "Diabeł tkwi w szczegółach ! "

W pokoju goście znajdą także białe ręczniki oraz informacje turystyczne, a na powitanie w prezencie zestaw autorskich przypraw do potraw i grilla.
 

Wybrane zasady:

Nie akceptujemy pobytów ze zwierzętami

Palenie w pokojach jest niedozwolone

Doba hotelowa trwa od 17:00 do 11:00

Cisza nocna trwa od 22:00 do 7:00

Inne pokoje i apartamenty

KAMRATOWO

Apartament nr 10

Apartament nr 10 mieści się na piętrze. Znajduje się on w osobnym budynku, nad salą gdzie wydawane są śniadania. Apartament posiada osobne wejście na…

zobacz

Apartamenty nr 3-8

Apartamenty nr 3-8 to szeregowo zlokalizowane "domki". Każdy jest komfortowy dla maksymalnie sześciu osób. Są dwupoziomowe, mają osobne wejście z…

zobacz

Apartament nr 2

Apartament nr 2 mieści się na parterze, ma osobne wejście z zewnątrz z zamkiem na kod PIN i jest przystosowany także dla osób niepełnosprawnych.…

zobacz

Pokój nr 9

Jest to jeden z dwóch pokoi w Osadzie Kamratowo, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem. Mieści się on na piętrze i posiada osobne wejście z…

zobacz