Pokój nr 1

POKOJE KAMRATOWO

Jest to jeden z dwóch pokoi w Osadzie Kamratowo, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem. Mieści się on nad apartamentem nr 2, na piętrze. Posiada osobne wejście z zewnątrz. Jest idealny dla pary, małżeństwa z dzieckiem bądź jednej osoby szukającej spokoju i prywatności.

18m kw. powierzchni mieszkalnej - całość 

Pokój nr 1 urządzony jest w stylu góralskiej chatki dlatego posiada drewniane skosy. Nietuzinkowego wystroju dopełniają ręcznie wyszywane obrazy. Składa się on z dwóch części, przedzielonych suwanymi drzwiami:

W pierwszej części znajduje się łóżko dwuosobowe, nad nim lampka i półka. Obok aneks kuchenny z małym stolikiem i taboretami.  W wyposażeniu aneksu znajdziemy lodówkę, zlew, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę elektryczną na jeden garnek, talerze, sztućce, szklanki, kieliszki, podstawowe garnki oraz środki czystości.

W drugiej części pokoju znajduje się łóżko jednoosobowe, nad nim lampka oraz półka. Obok stolik na kółkach, szafa na ubrania, telewizor oraz aparat telefoniczny (do kontaktu wewnętrznego). Z tej części przechodzi się do łazienki oraz wychodzi na mały balkon.

W łazience znajduje się prysznic, umywalka, toaleta i lustro. Po wejściu do łazienki Gość z pewnością stwierdzi "łazienka jak wszystkie inne, które dotychczas widziałem". Dopiero po chwili zauważy, że wszystko jest na właściwym miejscu. 

 "Diabeł tkwi w szczegółach ! "

W pokoju goście znajdą także białe ręczniki, antyalergiczne poduszki i kołdry ubrane w adamaszkowe poszewki, papier toaletowy, mydełka, informacje turystyczne, a na powitanie w prezencie unikatowy zestaw autorskich przypraw do potraw.
 

Wybrane zasady:

Nie akceptujemy pobytów ze zwierzętami

Palenie w pokojach jest niedozwolone

Doba hotelowa trwa od 17:00 do 11:00

Cisza nocna trwa od 22:00 do 7:00

Inne pokoje i apartamenty

KAMRATOWO

Apartamenty nr 3-8

Apartamenty nr 3-8 to szeregowo zlokalizowane "domki", z których każdy jest komfortowy dla maksymalnie sześciu osób. Wszystkie są dwupoziomowe i mają…

zobacz

Apartament nr 2

Apartament nr 2 mieści się na parterze obok recepcji. Przystosowany jest także dla osób niepełnosprawnych. Od strony wejścia głównego oraz wyjścia z…

zobacz

Pokój nr 9

Jest to jeden z dwóch pokoi w Osadzie Kamratowo, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem. Mieści się on w osobnym budynku na piętrze i posiada…

zobacz