Pokój nr 9

POKOJE KAMRATOWO

Jest to jeden z dwóch pokoi w Osadzie Kamratowo, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem. Mieści się on na piętrze i posiada osobne wejście z zewnątrz z zamkiem na kod PIN. Posiada dużą łazienkę oraz aneks kuchenny. Jest idealny dla pary, małżeństwa z dzieckiem lub jednej osoby.

16,5 m.kw

Pokój nr 9 urządzony jest w stylu góralskiej chatki dlatego posiada drewniane skosy. Nietuzinkowego wystroju dopełniają ręcznie wyszywane obrazy.

W pokoju znajdują się dwa łóżka: jednoosobowe i dwuosobowe z antyalergiczną pościelą ubraną w adamaszkowe poszewki. Nad łóżkami lampka oraz półki. Nad wejściem do łazienki znajduje się pawlacz na walizki i torby. W segmencie składającym się z szafy ubraniowej i szafek, znajduje się wnęka z telewizorem i dekoderem Canal+.

Łazienka:
Przestronna łazienka z oknem wychodzącym na ogród, jest największym atutem pokoju nr 9. Znajduje się w niej prysznic, umywalka i lustro. Po wejściu do łazienki Gość z pewnością stwierdzi "łazienka jak wszystkie inne, które dotychczas widziałem". Dopiero po chwili zauważy, że wszystko jest na właściwym miejscu.

"Diabeł tkwi w szczegółach ! "

Aneks kuchenny:
Aneks kuchenny znajduje się bezpośrednio przy pokoju. W wyposażeniu znajduje się mała lodówka (50 x 50 cm), zlew, czajnik bezprzewodowy, kuchenka elektryczna na jeden garnek, mikrofalówka, talerze, sztućce, garnki, szklanki i kieliszki do wina oraz środki czystości.

W pokoju goście znajdą także białe ręczniki oraz informacje turystyczne, a na powitanie w prezencie autorski zestaw autorskich przypraw do potraw i grilla.

Wybrane zasady:

Nie akceptujemy pobytów ze zwierzętami

Palenie w pokojach jest niedozwolone

Doba hotelowa trwa od 17:00 do 11:00

Cisza nocna trwa od 22:00 do 7:00

Inne pokoje i apartamenty

KAMRATOWO

Apartament nr 10

Apartament nr 10 mieści się na piętrze. Znajduje się on w osobnym budynku, nad salą gdzie wydawane są śniadania. Apartament posiada osobne wejście na…

zobacz

Apartamenty nr 3-8

Apartamenty nr 3-8 to szeregowo zlokalizowane "domki". Każdy jest komfortowy dla maksymalnie sześciu osób. Są dwupoziomowe, mają osobne wejście z…

zobacz

Apartament nr 2

Apartament nr 2 mieści się na parterze, ma osobne wejście z zewnątrz z zamkiem na kod PIN i jest przystosowany także dla osób niepełnosprawnych.…

zobacz

Pokój nr 1

Jest to jeden z dwóch pokoi w Osadzie Kamratowo, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem. Znajduje się na piętrze, posiada osobne wejście z zewnątrz…

zobacz