Pokój nr 9

POKOJE KAMRATOWO

Jest to jeden z dwóch pokoi w Osadzie Kamratowo, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem. Mieści się on w osobnym budynku na piętrze i posiada osobne wejście z zewnątrz. Jest idealny dla pary, małżeństwa z dzieckiem bądź jednej osoby szukającej spokoju i odosobnienia.

16,5 m.kw

Pokój nr 9 urządzony jest w stylu góralskiej chatki dlatego posiada drewniane skosy. Nietuzinkowego wystroju dopełniają ręcznie wyszywane obrazy.

W pokoju znajdują się dwa łóżka: jednoosobowe i dwuosobowe, nad nimi lampka oraz półki. Pod sufitem pawlacz na walizki i torby. W segmencie składającym się z szafy ubraniowej i szafek, znajduje się wnęka z telewizorem. Na ścianie aparat telefoniczny (do użytku wewnętrznego).

Łazienka:
Przestronna łazienka z oknem wychodzącym na ogród, jest największym atutem pokoju nr 9. Znajduje się w niej prysznic, umywalka i lustro. Po wejściu do łazienki Gość z pewnością stwierdzi "łazienka jak wszystkie inne, które dotychczas widziałem". Dopiero po chwili zauważy, że wszystko jest na właściwym miejscu.

"Diabeł tkwi w szczegółach ! "

Aneks kuchenny:
Aneks kuchenny znajduje się bezpośrednio przed wejściem do pokoju. W wyposażeniu znajduje się lodówka, zlew, czajnik bezprzewodowy, kuchenka elektryczna, talerze, sztućce, podstawowe garnki, szklanki i kieliszki do wina oraz środki czystości.

W pokoju goście znajdą także białe ręczniki, antyalergiczne poduszki i kołdry ubrane w adamaszkowe poszewki, papier toaletowy, mydełka, oraz informacje turystyczne, a na powitanie w prezencie unikatowy zestaw autorskich przypraw do potraw.
 

Wybrane zasady:

Nie akceptujemy pobytów ze zwierzętami

Palenie w pokojach jest niedozwolone

Doba hotelowa trwa od 17:00 do 11:00

Cisza nocna trwa od 22:00 do 7:00

Inne pokoje i apartamenty

KAMRATOWO

Apartamenty nr 3-8

Apartamenty nr 3-8 to szeregowo zlokalizowane "domki", z których każdy jest komfortowy dla maksymalnie sześciu osób. Wszystkie są dwupoziomowe i mają…

zobacz

Apartament nr 2

Apartament nr 2 mieści się na parterze obok recepcji. Przystosowany jest także dla osób niepełnosprawnych. Od strony wejścia głównego oraz wyjścia z…

zobacz

Pokój nr 1

Jest to jeden z dwóch pokoi w Osadzie Kamratowo, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem. Mieści się on nad apartamentem nr 2, na piętrze. Posiada…

zobacz