Wycieczki na rakietach śnieżnych - Beskidy

przewodnik

Wycieczki piesze po górach do niedawna kojarzyły się jedynie z porą wiosenno-letnią. Dla tych, którym ciężko sobie wyobrazić przyjazd w góry bez możliwości wyjścia na szlak w zimie, znalazło się jednak rozwiązanie. Od dziś piesze wędrówki po zaśnieżonych szczytach Beskidów są na wyciągnięcie ręki, a w zasadzie na wystukanie numeru telefonu!

Ustroń, UL. 9 LISTOPADA 4
TEL. +48 501 22 18 33
e-mail:
funtour@funtour.pl

www.parklinowy.pl/polecamy4.htm

Jeśli nie narty to co?
Zima w górach to przede wszystkim narty, stoki i wyciągi. Jak jednak inaczej aktywnie spędzać czas o tej porze roku? Warto spróbować tego nietypowego sportu, który nie wymaga skomplikowanej nauki ani specjalnego przygotowania. Spacer po górach na rakietach śnieżnych z całą rodziną to niezapomniana przygoda.

Przygoda życia
Wrażenia z wędrówki w głębokim śniegu są niepowtarzalne. Rakiety śnieżne oraz kijki  pozwalają nam pokonywać strome zbocza i niedostępne w zimie zaspy dając uczucie płynięcia po miękkim puchu. Beskidy w białej scenerii na długo zapadną w pamięci, a profesjonalna opieka przewodnika oraz specjalistyczny sprzęt zapewnią Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo oraz komfort w trakcie wyprawy.