Wycieczki z przewodnikiem - Wisła i okolice

przewodnik

Barania Góra, Stożek, Trzy Kopce Wiślańskie? Możesz dotrzeć tam sam, ale jeśli lubisz towarzystwo w górach warto zapisać się na wyprawę z przewodnikiem, który z zapałem i pasją, zaprowadzi Cię w magiczne miejsca Beskidów i nie tylko. Wybór jest bardzo bogaty, bo organizowane wycieczki to nie tylko wyprawy piesze w najbliższe rejony, ale również całodzienne wypady autokarowe w dalsze zakątki, a nawet poza granice Polski.

Iwona Boś
telefon: 601 340 881
e-mail: biuro@wisla-travel.pl

Mariusz Boś
telefon: 663 830 664
e-mail: biuro@wisla-travel.pl

Przewodnicy Pani Iwona i Pan Mariusz Boś to przewodnicy i pasjonaci w swojej dziedzinie, dlatego Osadę Kamratowo łączy z nimi bardzo wiele i dlatego z czystym sumieniem możemy ich polecić. Przeczytajcie co napisali o sobie:
 

"WISŁA TRAVEL idea, która nam przyświeca to propagowanie piękna Ziemi Cieszyńskiej i Beskidów. Sama Wisła nazywana jest „perłą Beskidu Śląskiego” i przyciąga swoją magią wynikającą z historii, etnografii, współistnienia wielu wyznań, osobliwości przyrody, wybitnych mieszkańców.

Naszym zadaniem jest ukazanie i zapoznanie Was z przepięknymi zakątkami Beskidów: Śląskiego, Żywieckiego, Małego, Makowskiego. Znajdziecie tutaj również wycieczki do mało znanych zakątków Orawy, Beskidu Morawskiego-Śląskiego w Czechach czy Małej Fatry na Słowacji.

Pomysł na założenie firmy powstał z umiłowania tej ziemi. Przewodnicy, którzy będą się Wami opiekować robią to z prawdziwą pasją i radością obcowania z naturą, jej niepowtarzalnym pięknem.

Zajmujemy się głównie świadczeniem usług przewodnickich dla wycieczek pieszych oraz autokarowych. Najbardziej zależy nam na propagowaniu piękna Ziemi Beskidzkiej wśród rodzin z dziećmi. Niemniej prowadzimy również kompleksową obsługą przewodnicką grupową.

Proponujemy ciekawe programy wycieczek dla grup dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych. Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania, transportu oraz organizacji kuligu. Dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb grupy.

Zadowolenie odwiedzających naszą ziemię Gości stawiamy na pierwszym miejscu, a my jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji."