Dla Seniora 55+

Oferta

Mając co najmniej 55 lat, w Kamratowie możesz wypocząć 30% taniej, a przy pobytach powyżej 7 nocy aż 50% taniej. 

Zabierz znajomych, wnuki, rodzinę i zarezerwuj 6 osobowy apartament w niewiarygodnie niskiej cenie lub przyjedź sam i rozkoszuj się przestrzenią.

 

Tylko rezerwacje bezpośrednie +48 601 81 56 53
wisla@kamratowo.pl

Niski sezon 15.09 - 15.12.2023r.
nie dotyczy wybranych dat (np. Majówka i Wielkanoc)

Tu przeczytasz regulamin promocji

Kamratowo w Wiśle to my!

Osada Kamratowo to kameralny, ciepły ośrodek urządzony w stylu góralskim. Komfortowe i wygodne apartamenty mieszczą po dwie sypialnie, pokój dzienny z wyjściem na kameralny prywatny taras, łazienkę oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Apartamenty Kamratowo znajdują się Wiśle, w Beskidach, mieście które zasłynęło na całą Polskę dzięki osobie Adama Małysza, a nieco wcześniej jako wyjątkowa miejscowość turystyczno-uzdrowiskowa.

Przyjedź i odpocznij.

Do Wisły po zdrowie :)

Mieszkając w dużym mieście często dotykają nas choroby, a dodatkowo opiekując się dziećmi oraz wnukami zapominamy o swoim zdrowiu. Po 50-ce zwykle nie pamiętamy już o sobie. Nic bardziej błędnego! Wtedy właśnie jest czas aby odpocząć i zadbać o siebie.

Wisła to miejscowość, która wychodzi na przeciw szukającym spokoju i kontaktu z naturą. Otoczona górami i lasami oferuje czyste powietrze, wodę oraz klimat, które korzystnie wpływają na układ oddechowy i krwionośny mobilizując je do szybszej pracy.

Nawet minimalny wysiłek i zmiana otoczenia są w stanie pozytywnie nastawić nas do życia, a także zwiększyć odporność organizmu. Doznania estetyczne w górach to najlepszy lek na stres i monotonię codzienności.

Czy wiedziałeś o tym, że chodzenie po lesie, którego nie brakuje w Beskidach, korzystnie wpływa na stawy ponieważ chodzi się tam po ubitej ziemi, a nie twardym chodniku? Las to również źródło spokoju, a także miejsce gdzie znajduje się do 70 razy mniej zarazków niż w powietrzu miast.

Przyjazd do Wisły to same zalety,
a teraz możesz z nich skorzystać za 30% ceny! 

____________________________________________

Oferty dla grup zorganizowanych uzgadniamy indywidualnie -
prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny 

Inne oferty