Małe spotkania firmowe

Oferta

Osada Kamratowo to idealne miejsce na małe spotkania firmowe.

Specjalizujemy się w grupach do 25 osób, ponieważ sami jesteśmy właśnie taką firmą. Każda oferta jest szyta na miarę i szczegółowo przygotowywana.

Priorytetem jest jakość, dlatego zarówno jedzenie, jak i obsługa, a także dbanie o drobne szczegóły, zwraca naszą największą uwagę. Kamratowo jest nietuzinkowym miejscem, które sprzyja szkoleniom i spotkaniom w kameralnej atmosferze z góralskim klimatem.

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego to jesteś we właściwym miejscu.

Staramy się nie łączyć pobytu gości indywidualnych i grup zorganizowanych w jednym terminie, dlatego dla spotkań firmowych sugerujemy miesiące: marzec, kwiecień, maj oraz październik, listopad i grudzień. Wtedy także jesteśmy w stanie zaproponować korzystniejszą cenowo ofertę.

Wyżywienie
Regulamin
Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka Centrum Kultury Smaku „Sekwens” sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Mariańskiej 11, 47-400 Racibórz. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na nadesłany e-mail - do czasu cofnięcia zgody, podstawą prawną jest udzielenie zgody. W tych celach możemy przetwarzać następujące dane osobowe: adres e-mail. numer telefonu, termin pobytu. Podanie danych jest dobrowolne, ale bez ich podania nie jesteśmy w stanie zrealizować celu przetwarzania. Do realizacji celu możemy przekazać dane do firmy hostingowej, firmy kompleksowej obsługi Osady Kamratowo i do firmy świadczącej usługi informatyczne. Dane przetwarzamy do czasu cofnięcia zgody. Dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, cofnięcia zgody na ich przetwarzanie oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Udzielone zgody można w każdej chwili wycofać. Swoje prawa może Pan/Pani realizować wysyłając e-mail na adres rodo@sekwens.com.pl lub list pocztowy na adres naszej siedziby. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych zamieściliśmy w Polityce Prywatności na stronie https://www.kamratowo.pl/polityka-prywatnosci.

To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

3 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.