Apartamenty nr 3-8

POKOJE KAMRATOWO

Apartamenty nr 3-8 to szeregowo zlokalizowane "domki". Każdy jest komfortowy dla maksymalnie sześciu osób. Są dwupoziomowe, mają osobne wejście z zewnątrz z zamkami na kod PIN oraz prywatne tarasy. Zaprojektowane w stylu chatek góralskich posiadają także schody, tzw "kacze łapy" oraz drewniane skosy w sypialniach. Uroku dodają ręcznie wyszywane obrazy.

46 m.kw + 5 m.kw tarasu

PARTER

 • przedpokój:
  Pod ścianami znajdują się ławki, które umożliwiają wygodne zdjęcie obuwia. Pod ławkami gniazdka elektryczne do podłączenia suszarek do butów (do wypożyczenia w recepcji).
 • pokój dzienny:
  Wyposażony we wszystkie niezbędne meble i urządzenia, tj. np. duże szafy i szafki na ubrania i bagaże. Znajduje się w nim także skórzana kanapa, wygodne fotele, telewizor i dekoder Canal+. Z pokoju dziennego można wyjść na wybrukowany i taras otoczony zielenią, z dużym stołem i ławami.
 • aneks kuchenny:
  W wyposażeniu mini-kuchni znajduje się mała lodówka (50 x 50 cm), zlew, czajnik bezprzewodowy, kuchenka elektryczna, kuchenka mikrofalowa, podstawowe garnki, komplet talerzy, sztućców, szklanek i kieliszków do wina, a także mały stolik, taborety i kosze do segregacji śmieci. Okno daje światło dzienne.

PIĘTRO

 • schody, przedpokój:
  na piętro prowadzą drewniane schody zwane "kaczymi łapami", być może z tego powodu, że w miejscu gdzie stawiamy nogę schodek jest szeroki a po drugiej stronie wąski. Na szczycie schodów jest ruchoma barierka, którą zalecamy zamykać zawsze na noc, ale także w ciągu dnia gdy na piętrze znajdują się dzieci. Nad schodami znajduje się szafa ubraniowa dla sypialni nr 2.
 • sypialnia nr 1:
  W tej sypialni znajduje się: łóżko jednoosobowe i łóżko dwuosobowe z antyalergiczną pościelą ubraną w adamaszkowe poszewki, szafa ubraniowa, wnęka ze stołkiem i biurkiem, a nad nim lustro.
 • sypialnia nr 2:
  W tej sypialni znajdują się: łóżko jednoosobowe i łóżko dwuosobowe, szafka na odzież, duże lustro oraz wyjście na mały balkon, z którego roztacza się widok na wewnętrzny dziedziniec, ogród i góry.
 • łazienka
  W łazience znajduje się kabina prysznicowa, WC, duże lustro, trzy poziomowa półka. Po wejściu do łazienki Gość z pewnością stwierdzi "łazienka jak wszystkie inne, które dotychczas widziałem" . Dopiero po chwili zauważy, że wszystko jest na właściwym miejscu.

 

"Diabeł tkwi w szczegółach ! "

W apartamencie goście znajdą także białe ręczniki oraz informacje turystyczne, a na powitanie w prezencie zestaw autorskich przypraw do potraw i grilla.
 

Wybrane zasady:

Nie akceptujemy pobytów ze zwierzętami

Palenie w pokojach jest niedozwolone

Doba hotelowa trwa od 17:00 do 11:00

Cisza nocna trwa od 22:00 do 7:00

Inne pokoje i apartamenty

KAMRATOWO

Apartament nr 10

Apartament nr 10 mieści się na piętrze. Znajduje się on w osobnym budynku, nad salą gdzie wydawane są śniadania. Apartament posiada osobne wejście na…

zobacz

Apartament nr 2

Apartament nr 2 mieści się na parterze, ma osobne wejście z zewnątrz z zamkiem na kod PIN i jest przystosowany także dla osób niepełnosprawnych.…

zobacz

Pokój nr 9

Jest to jeden z dwóch pokoi w Osadzie Kamratowo, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem. Mieści się on na piętrze i posiada osobne wejście z…

zobacz

Pokój nr 1

Jest to jeden z dwóch pokoi w Osadzie Kamratowo, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem. Znajduje się na piętrze, posiada osobne wejście z zewnątrz…

zobacz