Apartamenty nr 3 - 8 - z pięterkiem

46 m.kw powierzchni mieszkalnej
+ 5 m.kw tarasu z ławeczkami i zielenią

W apartamentach i pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu.
Nie przyjmujemy Gości ze zwierzętami.

PARTER
przedpokój:
Pod ścianami znajdują się ławeczki, które umożliwiają wygodne zdjęcie obuwia. Pod ławeczkami rząd gniazdek elektrycznych pozwalających na podłączenie 8 suszarek do butów, które można wypożyczyć lub zakupić w recepcji.

pokój dzienny:
W tym pokoju z pewnością będziesz spędzał większość swojego czasu, dlatego wyposażono go we wszystkie niezbędne meble i urządzenia, tj. np. duże szafy i szafki na ubrania i bagaże.

Na podłodze miękki dywan, a na nim skórzana rozkładana kanapa i trzy wygodne fotele.  Kanapa po rozłożeniu stanowi wygodne spanie dla dwóch osób.

Na półce wnękowej telewizor 21 cali z 14-ma programami, a na ścianie aparat telefoniczny (do kontaktu wewn.). Latem z pokoju dziennego można wyjść na zewnątrz i posiedzieć na ławeczce popijając kawkę lub inny ulubiony napój.

aneks kuchenny:
W wyposażeniu mini-kuchni znajduje się lodówka, zlew, czajnik bezprzewodowy, kuchenka elektryczna, komplet talerzy, sztućców, szklanek i kubków, a także stolik i taborety. Okno wychodzące na plac przed budynkiem daje światło dzienne bardzo lubiane przez gospodynie domowe.

PIĘTRO
schody, przedpokój:
Na piętro prowadzą drewniane schody zwane "kaczymi łapami" być może z tego powodu, że w miejscu gdzie stawiamy nogę schodek jest szeroki a po drugiej stronie wąski.

Na szczycie schodów znajduje się ruchoma barierka, którą zalecamy zamykać zawsze na noc ale także w ciągu dnia gdy na piętrze znajdują się dzieci. Uchroni to przed nieszczęśliwymi zdarzeniami, które niestety zdarzają się nawet we własnym domu.

Nad schodami znajduje się szafa ubraniowa i szafki na rzeczy osobiste dla sypialni nr 2, w której brak szafy ubraniowej ze względu na skosy w suficie.

sypialnia nr 1:
Drewniane skośne sufity a na podłodze przed łóżkami miękkie dywaniki. W tej sypialni znajduje się: łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, szafa ubraniowa wnęka ze stołkiem i stolikiem, a nad nim duże lustro.

Pościele z białego adamaszku, kołdry i poduszki z materiału antyalergicznego, miękkie i grube materace gwarantują dobry i spokojny sen. Na każdym łóżku koce, zwinięte w estetyczne ruloniki, stanowią po rozwinięciu okrycie pościeli w ciągu dnia.

sypialnia nr 2:
W tej sypialni znajdują się trzy miejsca noclegowe: łóżko jednoosobowe i łóżko dwuosobowe, szafka na odzież, duże lustro oraz wyjście na balkonik.

łazienka
W łazience znajduje się kabina prysznicowa, duże lustro, trzy poziomowa półka i inne dodatki umożliwiające normalne użytkowanie łazienki.

Po wejściu do łazienki Gość z pewnością stwierdzi "łazienka jak wszystkie inne, które dotychczas widziałem" . Dopiero po chwili zauważy, że wszystko jest na właściwym miejscu. 

                                                                "Diabeł tkwi w szczegółach ! "

 

Każdy z 6 apartamentów (nr od 3 do nr 8) posiada niezależne zadaszone wejście od ulicy Jasnej. Przed wejściem w okresie zimy do Twojej dyspozycji przygotowano 8 zamykanych miejsc na narty.

Przed wejściem duża wycieraczka zapobiegnie wnoszeniu błota i śniegu do przedpokoju. Latem wokół domku przy murze rosną kwiaty i krzewy.

Od strony Agroturystyki Kamratówka znajduje się utwardzone miejsce - taras, obsadzone iglakami, na którym ustawiono stół i ławeczki. Można więc w okresie letnim posiedzieć z rodziną lub przyjaciółmi przy "małej czarnej" podziwiając okoliczne góry.

We wszystkich budynkach Kamratowa zamocowane są światła awaryjne na wypadek braku w zasilanie w energię elektryczną.

Dla Gości, którzy nie mogą zasnąć bez telewizora zabudowano dodatkowe gniazdka antenowe w sypialniach (można podłączyć swój telewizor lub wypożyczyć z recepcji).

 

Na terenie całej Osady Kamratowo jest dostępny internet bezprzewodowy.

Wybrane zasady:

  • Nie akceptujemy pobytów ze zwierzętami 
  • Palenie w pokojach jest niedozwolone
  • Doba hotelowa trwa od 14:00 do 11:00 
  • Cisza nocna trwa od 22:00 do 7:00  

Regulamin Osady Kamratowo - KLIKNIJ TUTAJ   

______________________________________

Apartamenty w Wiśle - "...Bardzo spodobał nam się 'Dobry duszek Tego domu'..."