Górski Park Równica - Ustroń

przewodnik

Górski Park Równica to niezapomniane chwile z rodziną i znajomymi. Ten całoroczny kompleks rekreacyjny to jedyna w swoim rodzaju alternatywa do spacerów po górach czy wypraw na narty.

Górski Park Równica
Ustroń, Równica 20 - zobacz na mapie
tel. 033 856 48 48 lub 033 856 48 00

www.rownica.pl

Emocje na rollercoasterze
Pierwszy w Beskidach tor saneczkowy w Górskim Parku Równica to nowoczesna konstrukcja, która umożliwia korzystanie z niego przez cały rok, bez względu na upał, deszcz czy mróz. Tor ma 200-metrowy podjazd, 600 metrów zjazdów i sporo emocjonujących zakrętów, gwarantujących duże emocje. Sanki, wyposażone w hamulce, mogą jeździć z prędkością do 40km/godz.
 

Pontonem po górach
Tor pontonowy (czynny w okresie wiosenno-letnim), na którym zjazd nigdy nie jest taki sam, to również niesamowita frajda! Wjeżdżasz z pontonem na taśmie w górę, wsiadasz do pontonu i zjeżdżasz w igielitowej rynnie, na której nie brakuje zakrętów!
 

Kino w czterech wymiarach
Park Równica to atrakcje, które wiążą się ze wzbudzaniem emocji. Te natomiast długo pozostają w Twojej pamięci. Takie emocje to także nowo otwarte kino 4D, tak tak to właśnie czwarty wymiar! Seanse są krótkie (więc i dzieci nie będą marudzić), a jednak na tyle emocjonujące, iż nawet na wszystkowiedzących dorosłych zrobią nie małe wrażenie.
 

Adrenalina na zamówienie
Inne atrakcje parku to batuty, ściana wspinaczkowa i quady, które dostępne są na zamówienie. Wystarczy zatelefonować, zarezerwować i przyjechać na miejsce!
 

Coś na ząb
Górski Park Równica nie zapomina także o głodomorach, bo przecież po tak ekstremalnych atrakcjach trzeba się posilić. W Karczmie Biesiadnej zakosztujesz w regionalnych specjałach lub zamówisz danie z dowozem do Kamratowa.